Polska Anglia

  Program Stypendialny Fundacji Banku Zachodniego WBK

  Program Stypendialny Fundacji Banku Zachodniego WBK

  Program stypendialny, prowadzony przez Fundację Banku Zachodniego WBK, zapewnia wsparcie finansowe, przeznaczone dla wybitnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. 

  Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Laureaci konkursu uzyskają wsparcie w wysokości 500 zł miesięcznie przez cały rok szkolny.

  Chcemy, aby nasze wsparcie przyczyniło  się  do rozwijania talentów i ułatwiania uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie oraz otworzyło  młodzieży drzwi do najlepszych ośrodków akademickich na całym świecie.

     
  Regulamin Programu Stypendialnego - kliknij tutaj

   

  Fundacja Banku Zachodniego WBK stara się stwarzać możliwości rozwoju dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych, kreować lokalnych liderów oraz krzewić ideę zdrowej rywalizacji zgodnej z duchem fair-play. Staramy się tworzyć projekty, dzięki którym młodzież może się realizować zgodnie ze swoimi talentami i predyspozycjami.

  Promujemy zdrowy tryb życia, kreatywność oraz inwestujemy w edukację młodych ludzi. Wspieramy działania, które są niestandardowe, wymagają wyobraźni i odwagi w realizacji. Postawiliśmy na młodzież z przekonaniem, że to dobra inwestycja.

  ARz (info Fundacja BZWBK)