Polska Anglia

Powiatowa plażówka

Tradycyjnie w lipcu na plaży w Lusowie odbył się Powiatowy Turniej Siatkówki plażowej. W turnieju, który odbył się 22 lipca br. wystartowało 12 drużyn męskich, 2 mieszane i jedna kobiet.

W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Paweł Jaroszczak i Mateusz Skrzypiński. Janusz Jankowski. Drugie miejsce wywalczyli Janusz Jankowski i Patryk Thomas, a trzecie Aleksander Poznański i Kirył Rumiancew. Miejsce tuż za podium przypadło Łukaszowi Pawlaczykowi i Błażejowi Szubstarskiemu. W kat. mieszanej + kobiet miejsca 1-3 zajęli kolejno: Magdalena Wąs i Mariusz Nowak, Kamila Piątek i Paulina Pachurka oraz Anna Szukała i Konrad Szmyt.
    Organizatorami zawodów był Powiat Poznański, KK Tarnovia Tarnowo Podgórne oraz OSiR Tarnowo Podgórne.

Kat. mężczyzn
    1miejsce - Paweł Jaroszczak & Mateusz Skrzypiński
    2 miejsce - Janusz Jankowski & Patryk Thomas
    3 miejsce - Aleksander Poznański & Kirył Rumiancew
    4 miejsce - Łukasz Pawlaczyk & Błażej Szubstarski
    5-6 miejsce - Marcin Kucharski & Michał Czekański, Bartosz Orsztynowicz & Piotr Mendyka
    7-8 miejsce - Marcin Bartlewicz & Michał wróblewski, Mateusz Mendyka & Tomasz Rybicki
    9-12 miejsce - Remigiusz Chiluta & Sebastian Koba, Marcin Szymanowski & Rafał Piskorz, Piotr Jassen & Paweł Jassen, Hubert Baranowski & Szymon Baranowski