Polska Anglia

  Nowy rozkład jazdy TP BUS od 2.09.2013r. - informacje - zmiany.

  Nowy rozkład jazdy TP BUS od 2.09.2013r. - informacje - zmiany.

  Informujemy, że od 2.09.2013r. nastąpi zmiana rozkładu jazdy w dni robocze. Linia „01” otrzyma nowy rozkład jazdy, pozostałe linie rozkład taki jak przed wakacjami. Rozkład w soboty i niedziele nie zmienia się (taki jak w wakacje).

  ZMODYFIKOWANE ZOSTANĄ TRASY AUTOBUSOWE W ZACHODNIEJ CZĘŚCI GMINY (RUMIANEK, CERADZ K., LUSÓWKO). Autobusy będą wykonywały rodzaj pętli (raz w jedną, raz w drugą stronę):

  - Tarnowo Podgórne – Jankowice – Lusówko - Lusówko os. Morskie – Kraft – Tarnowo Podgórne

  - Tarnowo Podgórne – Ceradz Kościelny – Jankowice – Lusówko – Lusówko os. Morskie – Kraft – Tarnowo Podgórne

  - Tarnowo Podg. – Rumianek – Ceradz Kościelny – Jankowice – Lusówko - Lusówko os. Morskie – Kraft – Tarnowo Podg.

  Zmiana będzie polegała na tym,  że z przystanku, który tradycyjnie był „z Poznania” będzie można do Poznania dojechać. Wskazane poniżej przystanki na trasie będą dwukierunkowe czyli autobusy będą kursowały w różne kierunki po obu stronach jezdni:

  - Tarnowo Podgórne ul. Nowa,
  - Rumianek ul. Nowa, Rumianek Klub,
  - Jankowice wieś, Jankowice Kraft,

  - Lusówko osiedle, Lusówko I, Lusówko Bosmańska, Lusówko Szantowa, Lusówko Admiralska (autobusy nie będą kursować ulicą Grabową).

  Na słupkach przystankowych ww. przystanków, kursy autobusów będą umieszczone na osobnym rozkładzie jazdy w stronę Poznania (po obu stronach jezdni).

  Kursy autobusów obsługujących Lusówko w dni robocze będą umieszczone na dodatkowych rozkładach jazdy. Dotyczy to miejscowości: Rumianek, Jankowice, Ceradz Kościelny i Lusówko.

  szczegóły : kliknij tutaj !!!