Polska Anglia

  Letnie wycieczki dla dzieci

  Letnie wycieczki dla dzieci

  Trwa organizowany przez GOK Sezam letni cykl wycieczek dla dzieci. Pierwszy wyjazd dla młodych mieszkańców naszej gminy odbył się w ubiegły czwartek, przed nami trzy kolejne wyprawy.

  Już w najbliższy czwartek (29 lipca) z Przeźmierowa i Tarnowa Podgórnego wyruszy autobus do Kórnika i Rogalina. Dzieci będą miały okazję zwiedzić zamek w Kórniku, przepłynąć statkiem "Anna Maria" i odwiedzić słynny park w Rogalinie. Całość uzupełni obiad i kąpiel w jeziorze.

  Tydzień później, 5 sierpnia, odbędzie się wyjazd do Gołuchowa i Środy Wielkopolskiej. W programie znajduje się zwiedzanie pałacu w Gołuchowie oraz muzeum leśnictwa. Uczestnicy wyjazdu odwiedzą także rezerwat żubrów, a po obiedzie skosztują kąpieli w basenie w Środzie Wielkopolskiej.

  Ostatni wyjazd zaplanowany jest na 12 sierpnia. Będzie to wycieczka Szlakiem Romańskim. Uczestniczące w niej dzieci odwiedzą Giecz, Trzemeszno, Strzelno i Kruszwicę. Oczywiście i tym razem nie zabraknie obiadu ani kąpieli.

  Na wszystkie wyjazdy obowiązują zapisy. Nadal można się zgłaszać w siedzibie GOK Sezam w Tarnowie Podgórnym (ul. Poznańska 96) oraz w Domu Kultury w Przeźmierowie (ul. Ogrodowa 14). Koszt wyjazdu to tylko 20 zł.