Polska Anglia

  Kwalifikowany pracownik ochrony

  Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony jako dowódcę zmiany.

  Miejsce: Sady

  Zakres czynności:
  • ewidencja ruchu samochodowego i osobowego
  • obchody terenu
  • godne reprezentowanie firmy

  Wymagania:                                                                                     
  • odpowiedzialność, spostrzegawczość i niekaralność
  • doświadczenie w ochronie

  Oferujemy:
  stawka od 12,00 zł netto/godz
  • służby 24-godzinne

  Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 605 998 151

   

   

  Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o.,
  Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(małpa)juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.
  Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.
  Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

   

  ARz (data zamieszczenia 03.12.2018)