Polska Anglia

  Kraina św. Antoniego i Koncert Jubileuszowy

  Kraina św. Antoniego i Koncert Jubileuszowy

  11 czerwca gościnny plac przed kościołem w Przeźmierowie zaprasza DO KRAINY MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCEJ. Już 9 raz organizatorzy, mieszkańcy Przeźmierowa, starają się, aby w tym dniu każdy gość  FESTYNU PARAFIALNEGO poczuł się dobrze, zwiedzając liczne krainy nie zaznał nudy, a opuszczał festyn, syty, rozbawiony, z naręczem prezentów i naładowany pozytywną energią!

  Jak co roku NA PLACU I SCENIE czeka na Was wiele NOWOŚCI. Warsztaty zdobienia świec dla dzieci i dorosłych, kraina kaktusów, kraina zdrowia, kraina przytulanek, a do kupienia w „festynowej”, czyli bardzo atrakcyjnej cenie: świece ogrodowe i tarasowe, rękodzieła, kwiaty, nowości wydawnicze. To tylko namiastka tego co czeka Was w tym dniu. Oprócz stałych punktów programu; występów, licytacji, fantówki, licznych gier i zabaw lubianych przez bywalców festynu, czeka na Was wiele atrakcji na razie owianych tajemnicą, które jesteśmy przekonani będą dla Was miłą niespodzianką!

  W tym roku parafia w Przeźmierowie obchodzi 60-lecie istnienia dlatego tym bardziej zapraszamy WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW naszej Gminy do wspólnego świętowania.

  Festyn zakończymy Wielkim Koncertem Jubileuszowym pt. „Kościół to MY, parafia to MY”

  Zobacz swoich sąsiadów w oryginalnych, artystycznych kreacjach. Poznaj życie parafii.
  11 czerwca, o godzinie 19.00, na zakończenie FESTYNU ANTONIAŃSKIEGO zapraszamy na uroczysty koncert z okazji 60-lecia istnienia parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie.

  Podczas koncertu piękne pieśni wielbiące Boga zaśpiewa  CHÓR JUBILEUSZOWY, składający się z połączonych grup śpiewających i solistów z naszej parafii. Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny. Koncert będzie widowiskiem multimedialnym, które w nowy, niebanalny sposób ukaże życie parafii. Zaangażowanie wszystkich grup parafialnych ma być świadectwem Kościoła żywego, duchowego i radosnego, tworzonego przez zwykłych ludzi, obdarzonych niezwykłymi talentami. Przyjdź i poznaj parafię oraz ludzi, którzy do niej należą z innej strony... Prowadzący Maciej Narożny i Piotr Barełkowski – mamy nadzieję – sprawią, że charakter tego wieczoru będzie nie tylko podniosły, ale również zaprawiony humorem.

  Zainteresowanych odsyłamy do strony: www.parafiaprzezmierowo.pl , szczegółowy program znajdziecie również na plakatach.

   

   

  Uwaga: podczas Festynu Antoniańskiego w godz. 10.00 - 15.00 stanie krwiobus. Chętnych do oddania krwi zaprasza Stowarzyszenie Dar Serc.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam
  Małgorzata Raciborska

   


  ARz (info organizatorzy)