Polska Anglia

  Dni Gminy - 30 czerwca: międzynarodowa konferencja

  Dni Gminy - 30 czerwca: międzynarodowa konferencja

  Zapraszamy na międzynarodową konferencję "Młodzi przedsiębiorcy zaangażowani społecznie i obywatelsko", która odbędzie się 30 czerwca w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym (ul. Poznańska 139) – początek o 16.00. Wstęp wolny!

  Już od wtorku, 27 czerwca, trwają się międzynarodowe warsztaty, w których uczestniczą młodzi przedsiębiorcy i młodzi przedsiębiorczy – łącznie 20 osób z następujących gmin: Livani (Łotwa), Soleczniki (Litwa) Rohrdorf (Niemcy) i Ukmerge (Litwa), a także przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Tarnowo Podgórne.

  Zaplanowaliśmy wspólne debaty na temat m.in. roli młodych obywateli w nowoczesnej Europie, e-votingu, wystąpień publicznych, zarządzania projektowego), warsztaty (m.in. z wystąpień publicznych i społecznego zaangażowania biznesu), a także wizyty studyjne w firmach na terenie naszej Gminy (Schattdecor, Amazon).

  Zwieńczeniem warsztatów będą razem wypracowane projekty wspólnych przedsięwzięć. Projekty te zostaną zaprezentowane na międzynarodowej konferencji „Młodzi przedsiębiorcy zaangażowani społecznie i obywatelsko” 30 czerwca.

  W konferencji uczestniczyć będą delegacje z naszych gmin partnerskich i zaprzyjaźnionych: Livani (Łotwa), Ukmerge (Litwa) i Soleczniki/Salcininkai (Litwa), Rohrdorf (Niemcy), Kamieniec Podolski (Ukraina), Bardo (Polska), Czortszyn (Polska) i Szemud (Polska).

  Porozmawiajmy o roli młodych przedsiębiorców w nowoczesnej Europie - zapraszamy na konferencję.

  ARz