Polska Anglia

  "Bank Młodych Mistrzów Sportu”

  "Bank Młodych Mistrzów Sportu”

  Zapraszamy do składania wniosków w programie grantowym „Bank Młodych Mistrzów Sportu”, prowadzonym przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

  Ruch ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, kondycję i ogólne samopoczucie. Chcemy zachęcać młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego. Nabór wniosków ruszył 30 czerwca i potrwa do 31 lipca 2018 r. Sfinansujemy najciekawsze projekty kwotą do 10.000 zł. Pamiętajmy, że sportowe zmagania mają bawić i cieszyć.

   

  Szczegóły na temat projektu - kliknij tutaj

  Regulamin Programu Bank Młodych Mistrzów Sportu - kliknij tutaj

   

  Fundacja Banku Zachodniego WBK stara się stwarzać możliwości rozwoju dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych, kreować lokalnych liderów oraz krzewić ideę zdrowej rywalizacji zgodnej z duchem fair-play. Staramy się tworzyć projekty, dzięki którym młodzież może się realizować zgodnie ze swoimi talentami i predyspozycjami.

  Promujemy zdrowy tryb życia, kreatywność oraz inwestujemy w edukację młodych ludzi. Wspieramy działania, które są niestandardowe, wymagają wyobraźni i odwagi w realizacji. Postawiliśmy na młodzież z przekonaniem, że to dobra inwestycja.

  ARz (info Fundacja BZWBK)